poniedziałek, 9 czerwca 2014

Troche tego i owego.

Jakiś czas temu ogłosiłam wyniki mojego 7 candy -> o tutaj.
Ewinka pokazała u siebie na blogu, co dostała.
Pierwsze zdjęcie z bloga Ewinki, kolejne dwa ode mnie.Żeby nie było tu tak pusto, to dodam serie karteczek stworzonych jeszcze w lutym tego roku. Czekały sobie na publikacje.
Na wszystkich powyższych kartkach tło pod kwiatami to kawałki tapet. Bardzo lubię używać tapet do kartek. Często mam tylko pojedyncze wzory, co wg mnie jest plusem, bo nie ma dwóch tych samych kartek.********************************************************
Córcia rośnie i dzielnie znosi szczepienia :) skończyła przed trzema dniami 3 miesiące. Czas ucieka jak szalony.  Obecnie uczę się robić czapkę na szydełku. Wynik jest taki- jedna czapeczka już gotowa. Na probe zrobiłam z grubej wełny i grubym szydełkiem, chcąc sprawdzić, czy w ogóle mi się uda. No i się udało :D Dzięki użyciu grubego szydełka i dość luźnemu splotowi czapeczka po nałożeniu na główkę córeczki daje się lekko rozciągnąć, dzięki czemu są lekkie prześwity.  Tak sobie myślę, ze na jesienne dni będzie akurat. To mój pierwszy raz, wiec nie jest idealna, no ale zrobiłam sama i duma mnie rozpiera hi hi. Czapeczkę ozdobiłam kokardami.


Ona nawet o tym nie wie, ale uczyła mnie Weronika Prosta czapka na szydełku... film.


4 komentarze:

 1. Bardzo podobają mi się karteczki,proste ale jakże eleganckie.Piękna czapeczka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne karteczki i super czapka :) Śliczna kokardka.
  Co do candy to ja jeszcze mam parę rzeczy od Ciebie :) głównie nici do ręcznego szycia w wielu kolorach bardzo się przydają :) buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cukierasy ;]
  buziak dla corci ;]

  OdpowiedzUsuń