poniedziałek, 7 maja 2012

Zaleglosci.

Pod koniec marca umówiłam się z Bartkiem na wymianę. Materiał za materiał. Bartek tu się pochwalił. Żółwie są mega świetne, aż zal ich ciąć. Bartek wybrał sobie z moich zbiorów 2 kawałki materiału odpowiadające długości i szerokości ( złożone razem) żółwiowego materiału. Do tego w wybranych przez niego kolorach kartka mojego wykonania- na pamiątkę pierwszej wymianki- jak mówi Bartek :)W zeszłym tygodniu (akurat w dniu moich imienin) spotkała mnie mila niespodzianka. Moj blog został wyróżniony przez Wiktorie ( rrrrobaczek). Bardzo Ci dziękuję. O wyróżnieniu Wiktoria pisze tutaj. Kto nie zna jeszcze rrrrobaczka serdecznie zapraszam do odwiedzin.

Należy nominować 10 kolejnych blogów. U mnie nominuje 6, niektórzy z moich typów już takie wyróżnienie dostali, wiec nie będę dublować.

1) Ania http://haftmatematyczny.blogspot.com/
2) Julka  http://madebymeyesterday.blogspot.com/
3) Agnieszka  http://agafia-art.blogspot.com/
4) Ania  http://ania121971-niesforneszmatki.blogspot.com/
5) Mariola  http://mariolka1986.blogspot.com/
6) Gonia  http://kreatywnagonia.blogspot.com/

*** *** *** *** *** *** *** *** ***
Ostatnio u Joanki-z. przeczytałam jak zapobiec kopiowaniu treści bloga. Należy wejść na stronę http://bajery.net/adds/blokada/, w polu ''treść komunikatu'' wpisać sobie co ma pokazywać komunikat: np nie kradnij mojej własności. Kod wygeneruje się automatycznie. Następnie wchodzimy na swoim blogu w ''Układ''; gdziekolwiek ''dodaj gadżet''; wybieramy ''html/java script po czym wklejamy treść wygenerowanego kodu. Nie zapomnijmy zapisać tego i gotowe :)

*************************************************************

5 komentarzy:

 1. Hej kochana :) cieszę się, że wygrałaś i polubienie pomogło :)
  Wracam tu gdyż zajęta wcielaniem zakazu kopiowania w czyn zapomniałam napisać :) Minusem tej metody jest tylko to, że w wypadku candy nie można uzyskać adresu obrazka do banera. Ale ogólnie super.
  Świetne materiały :) żółwie śliczne :)
  Gratuluję wyróżnienia :*

  OdpowiedzUsuń
 2. na czas candy można to przecież zawiesić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna wymianka, a na wyróżnienie jak najbardziej zasłużyłaś :>

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja się zabieram za uszycie tych podkładek i się zabrać nie mogę, bo zawsze inny materiał się napatoczy w ręce ;)
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 5. W sieci na pewno znalazłaś też przepisy na o wiele ładniejsze harmonijki, np. w wykorzystaniem dziurkacza brzegowego, ale ja niestety jeszcze się żadnego nie dorobiłam :)
  Gratuluje wyróżnienia!

  OdpowiedzUsuń